Teslimat

Ponped.com ailesi olarak;
Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoş geldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Kargo Ücreti Ne Kadar?
Kargo ücreti seçeceğiniz kargo şirketine veya toplam sepet tutarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple kabul edeceğiniz kargo şirketi ücretlerini dikkate almanız gerekmektedir.

375 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.
Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Firma garantisi ile size teslim edilecektir. Ancak ürünü teslim alırken kontrol edilmez ise hasarlı veya kırık çıkması durumunda ceybebe olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Siparişim ne zaman gönderilir?

ponped.com'da yer alan tüm ürünler (sitede aksi belirtilmiş olanlar hariç) stoktan doğrudan sevk edilmektedir. Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. İlgili birimimize sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. İş günlerinde saat 15.00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Cumartesi günleri saat 12.00, Resmi tatil günleri ve Pazar günleri ise kargo firmaları çalışmadığından sevkiyat yapılmamaktadır. Cumartesi saat 12.00'dan sonra ve Resmi tatil günleri ile Pazar günleri verilen siparişler sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilir?

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren Bursa için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı seçmiş olduğunuz kargo şirketi tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Bilgilerim' sayfasındaki 'Sipariş Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizin durumunu "Bilgilerim" başlığı altında yer alan "Sipariş takibi" sayfasında görebilirsiniz. "Siparişiniz hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir. "Kargoya verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan seçmiş olduğunuz kargo firmasına verildiğini ifade eder.

Fatura ve teslimat adresini farklı verebilir miyim?

ponped.com'dan verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde e-fatura / e-arşiv fatura ile gönderilmektedir. Ayrıca faturanız mail adresinizede otamatik olarak iletilmektedir. 

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Öncelikle kutu/kolide herhangi bir hasar olup olmadığına bakın. Eğer herhangi bir hasar var ise kesinlikle almayın. Çünkü biz hasarlı kolileri kargoya vermiyoruz.
Daha sonra ürünü kargo yetkilisinin önünde açınız. Fatura ile koli içindeki  gelen ürünleri karşılaştırınız herhangi bir eksiklik veya yanlış bir ürün var ise mutlaka kargo
yetkilisinin önünde tutanak tutunuz. Son olarak ürünlerin sağlamlığını kontrol ediniz. Herhangi bir hasar veya olmaması gereken bir şey var ise hemen tutanak tutturunuz.
Kargo firmaları daha sonrada tutanak tutmadığı için bu işlemlerin teslimat anında yapılması gerekmektedir. Teslim alınmış hasarlı bir ürünlerde değişim yapamıyor, iade alamıyoruz. 

Ürün kargodan hasarlı ya da eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Ürünü teslim sırasında kontrol etmelisiniz. Eksik veya hasarlı ise teslim almamalısınız. 

K.K.T.C'ye gönderim hakkında

Online mağazamızdan K.K.T.C.'ye gönderim yapılmamaktadır.

Yurtdışına teslimat yapıyor musunuz?

ponped.com üzerinden verilen siparişlerin teslimatı şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

Teslimatla ilgili önemli bilgiler
Güncel bilgi için 0 549 410 01 02 nolu telefondan Müşteri Hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.
 
Yükleniyor...